Etoile Kly Gri Erkek Fermuarlı Eşofman Takımı 7213

  • Marka: Etoile
  • 564,36 TL
    545,23 TL
  • 54,23 TL 'den başlayan taksitlerle
Sosyal Medya Hesaplarında Paylaş!
Kly 7213 erkek apaj yaka eşofman takım son derece sağlıklı olan pamuklu kumaşlarımız üretilirken iplik ve boya aşamasında vücudunuz ve doğaya zarar vermeyecek şekilde hazırlanmış olan özel ürün, en yeni teknoloji ile donatılmış makinelerde, sizin konforunuz için üretilmiştir. Ürünler benzer renklerle beraber yıkanmalıdır. Fermuarlı ve çıtçıtlı ürünler kapatılarak yıkanmalıdır. Baskılı ve naskış ürünler tersten yıkanıp ütülenmelidir. Ürünler direkt güneş ışığı altında kurutulmamalıdır. Yıkama esnasında etiket üzerindeki talimata uyunuz. Ürünleri ağır mekanik sürtünmeye maruz bırakmayınız.
Siparişim Hangi Kargo Ile Teslim Edilecek?
-
 Ürününüz Sürat Kargo Tarafından elinize ulaşır.


Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?
-
Siparişiniz onaylandıktan sonra 3 iş gününde kargoya verilir. 


Kargo Ücreti Ne Kadar?
-Tüm ürünlerde
ücretsiz kargo uygulanır.


Teslimat Ne Zaman Gerçekleşir?
-
Teslimatlar haftaiçleri mesai saatlerinde gerçekleştirilir.Tüm siparişlerinizde yasal olarak 15 gün içerisinde iptal, iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. 

Siparişiniz üzerinde belirtilen işlemleri yapabilmek için; 05333749269 numara üzerinden bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

Değişim ve iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir 

İade ve değişim sürecinizi tamamlamak için, bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere iletilen anlaşmalı kargomuz Sürat Kargo ile ürünleri gönderici ödemeli bizlere iletmeniz gerekmektedir. 

Ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra ödeme iadeniz belirtilen sürede yapılacak ya da değişim olacak ürün tarafınıza gönderilmek üzere kargoya verilecektir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...